FUKŠI

Madonas pilsētas vidusskolas FUKŠI.

Laikā no 7.-11. oktobrim skolā norisinājās Madonas pilsētas vidusskolas ikgadējās desmito klašu iesvētības. Fukšu “BĒRNĪBAS” nedēļas ietvaros katram desmitās klases skolēnam vajadzēja saģērbties noteiktajā tematā. Ieskatīsimies demsito klašu veiktajos uzdevumos visas nedēļas garumā.

PIRMDIENA

Šīs dienas temats bija saģērbties par bēbjiem, bet dienas uzdevums bija izdarīt kādu labo darbu pilsētai. Dienas laikā viņiem vajadzēja saskaitīt cik skolā ir logi.

OTRDIENA
Otrdien skolēniem bija jāsaģērbjas savā sapņu profesijā. Šodienas lielais uzdevums bija izdomāt savu klases himnu, kā arī katram izdomāt 3 atrunas- “Kāpēc netika nodots mājasdarbs?”.

10.a klases himna.

10.a 10.a
Uzveikt mūs var it nekā
Kopā saliedēti būsim
Palīdzību otram lūgsim.

Mēs vienmēr būsim labākie
Vienmēr visur veiklākie
Čakli vienmēr strādājam
Labos darbus paveicam.

Nepaliec malā, kad dziesma šī skan
Dziesma, kas patīk tev un man
Nepaliec malā, kad dziesma šī skan,
Kopā to dziedot tā labāk skan.

10.b klases himna.

Dīvānos mēs sēžam,
Labus jokus plēšam,
Kad JJ somā nesam,
Mēs labā omā esam.

Labus darbus darām,
Končas visiem dalām,
Ģimnāzistiem sakam NĒ,
Jo mēs esam 10.b.

TREŠDIENA
Lielās bailes- šādi saucās trešdienas ģērbšanās tēma. Šīs dienas lielais uzdevums bija desmito klašu iesvētības, kuras vadīja 12. klases. Dienas laikā viņiem vajadzēja uzrakstīt trīs atrunas, kāpēc tika nokavēta stunda, tāpēc apskatīsimies pēc Skolēnu domes domām labākos darbus!

10.a klase

Agetes atrundas-
1) Suns sakoda lādētāju, tāpēc nedzirdēju modinātāju.
2) Govs stāvēja uz ceļa, tāpēc netiku garām.
3) Man ir alerģija pret agriem rītiem.

10.b klase

Ričarda atruna-
– Rudens vidū sākās pavasaris

Ērikas Līvas atrunas-
1) Esmu Miegaholiķe
2) Mērīju peļķu dziļumu
3) Skolotāja Mozga lika dejot.

Rolanda atruna-
– Gulta neļāva izkāpt ārā no gultas.

CETURTDIENA
Bērnības galvenā sastāvdaļa- rotaļlieta, tāpēc arī šodienas ģērbšanās tēma bija rotaļlietas. Dienas beigās skolā norisinājās Fukšu ceremonija un skolas balle. Dienas laikā skolēniem bija jādodas pārājienā uz RIMI. Skolēni turējās pie virves, kā jau bērnudārzā, veikalā viņiem bija izsniegti 30 centi ar kuriem bija jānopērk dāvana divpadsmitajiem. Šajā dienā viņiem vajadzēja arī saskaitīt cik skolā ir logu un izdomāt klases saukli.

10.a klases sauklis

Viens par visiem
visi par vienu,
kopā darām
visu ko varam.

10.b klases sauklis

Ģimnāzistiem sakām “nē”,
Jo mēs esam 10.b.

PIEKTDIENA
Pēdējās dienas tēma bija alu cilvēki, jeb Flinstoni. Dienas uzdevums bija piedalīties inprovizācijas teātra sesijā, kā arī uzrakstīt teikumam- “Fukšu bērnības nedēļa”, katram burtam īpašību.

Forši, Unikāli, Krāšņi, Šausmīgi, U-
Biedējoši, Ērmīgi, Raudulīgi, Nogurdinoši, Īpatnēji, Bērnišķīgi, Aizraujoši, Skaisti
Neērti, E-, Drausmīgi, Ē-, Ļauni, A-

Forši, Unikāli, Krāsaini, Šokējoši, Univerisāli.
Bērnišķīgi, Ērmīgi, Racionāli, Nacionāli, Īpaši, Britiski, Amazing, Superīgi.
Naudīgi, Edvards, Dīvāns, Ētiski, Ļoti ļoti, Apburoši.