Fukšu “Kino” Nedēļa

UZMANĪBU: Visas nedēļas garumā tiks fotografēts, un bildes tiks publicētas sociālajos tīklos!!!

DESMITIE SATURIETIES!

NO 8.10 LĪDZ 12.10

Fukšu “Kino” nedēļa

Jau pirmdien sākas Madonas Pilsētas Vidusskolas Fukšu “KINO” Nedēļa. Fukšu nedēļa sāksies ar pirmo ģērbšanās tēmu: Vēsturiska Filma. Īsumā Fukšos pārģērbjas desmitās klases piecās visdažādās tēmās visas nedēļas garumā, bet pa vidu vienpadsmitās un divpadsmitās klases rīkos neaizmirstamus pārsteigumus un pārbaudījumus, kurus atcerēsies katrs skolēns tālākajā nākotnē, varbūt šīs atmiņas atgādinās “Zelta Gadus” skolas dzīvē, varbūt klasesbiedrus ar kuriem pavadīji šos gadus.

Īsumā DESMITIE SATURIETIES!!!

SKOLĒNU DOME NEATBILD PAR SEKĀM, KAS VARĒTU RASTIES NEIEVĒROJOT DIVPADSMITO NOTEIKUMUS!!!

ĢĒRBŠANĀS TĒMAS

Pirmdiena: VĒSTURISKĀ FILMA