“Gada Skolēns 2020” nominantu apraksti

main-pic

 

GADA SKOLĒNS 2020
NOMINANTU APRAKSTI

Sakarā ar Ministru kabineta rīkojumu par COVID-19 apdraudējumu un izplatīšanos, pasākums “Gada Skolēns 2020” notiks NEKLĀTIENĒ.

Viens no mūsu skolas ikgada gaidītākajiem pasākumiem ir “Gada skolēns”. Šajā pasākumā tiek sniegtas pateicības tiem skolēniem, kuri ar savu gudrību un radošumu ir izcēlušies visvairāk un mudinājuši citus sekot viņu piemēram, kā arī tiek novērtēts ikviens, kurš skolas vārdu ir nesis ar lepnumu novadā, Latvijā un ārpus tās gan sportā, gan dažādās starptautiskās olimpiādēs. Šogad “Gada skolēns” norisināsies jau 7. gadu. 

Šogad, pasākumam “Gada Skolēns 2020” tika nominēti 26 aktīvi skolēni no 24 dažādām klasēm un 8 dažādām klašu grupām.
Nominantu apraksti ir apkopoti vienā failā un nu Jums ir iespēja iepazīties ar šiem 26 nominantiem.

“Gada Skolēns 2020” apraksti
(spied uz bildes, lai atvērtu aprakstus)