Hour of Code

main-pic

   Lai iepazīstinātu skolēnus ar vienu no svarīgākajām 21.gadsimta prasmēm- programmēšanu, mūsu skolas 1.d, 2.b, 3.c un 4.a klašu skolēni ar skolotājām Jolantu Riekstiņu, Līgu Ozdobu un Lolitu Kalupnieci no 4.- 8.decembrim piedalījās “Globālajā programmēšanas stundā”.

        “Hour of Code” jeb “Programmēšanas stunda” ir globāla kampaņa, kuras mērķis ir veicināt pirmo interesi par programmēšanu, kliedējot mītus, ka tā ir sarežģīta un neinteresanta. Šogad “Programmēšanas stunda” norisinājās no 4.-10.decembrim. Kampaņa ir ļoti populāra visā pasaulē. Tajā ik gadu piedalās vairāk nekā 100 000 skolotāju un 500 miljonu skolēnu no visas pasaules.

        Kampaņas noslēgumā visi dalībnieki vienojās kopāgā foto, kurā izveidoja burtus HOC (“Hour of Code”) un smaidiņu.

                                                                   Lolita Kalupniece