Konkurss “Krāsu palete manā apkārtnē”

main-pic

Lepojamies!

 

Šogad aicināja skolēnus piedalīties radošā un interesantā konkursā, liekot lietā savas prasmes darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām un izveidot kartes stāstu par tēmu “Krāsu palete manā apkārtnē”, izmantojot ģeogrāfisko informācijas sistēmu (ĢIS) programmatūru ArcGIS StoryMaps

Atzinīgi vērtēja skolēnu izdomu, ieguldīto darbu un čaklumu. Pateicas skolotājiem, kuri motivē skolēnus un palīdz apgūt darbu ar ArcGIS.

Mūsu skolu pārstāvēja trīs vidusskolēni  un četri skolēni no pamatskolas.

Sanija Sokirka (10.b klase) iekļuva augstāk novērtēto darbu sarakstā!

Augstāk novērtētie Kartes stāstu konkursa “Krāsu palete manā apkārtnē” darbi –  “Madonā katram savs stūrītis”. Ieskatoties dziļāk Madonas ainavās un smeļoties tās vērtībās, spēju izzināt pilsētu no “Jaunas Gaismas”: https://storymaps.arcgis.com/stories/17b32907eb524dd3a89341615b016b69