Lielākā uzņēmējdarbības konference jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt

main-pic

10.-12. klašu skolēnu dalība konferencē!

Šī bija lielākā uzņēmējdarbības konference Latvijā, kura pulcēja vairāk kā 6000 jauniešus no visas Latvijas.  Pasākuma tēma bija ”Apsteidz nākotni!’’, un tajā veiksmīgi uzņēmēji, jauno tehnoloģiju pazinēji, radošo industriju un sporta jomas pārstāvji dalījās ar savu pieredzi, panākumiem un padomiem, lai iedvesmotu ļauties jauno tehnoloģiju iespējām, nepadoties izaicinājumu priekšā, sekmīgi pielāgoties izmaiņām biznesa pasaulē un sabiedrībā.

Īpaši iedvesmojošs bija pasaules līmeņa digitālā mārketinga aģentūras AgencyJR veidotāju Jēkaba Riharda Ansona un Reiņa Valtera Krūmiņa stāsts, kuri īsi pēc vidusskolas absolvēšanas jau kļuvuši par miljonāriem.

Konferenci bagātināja spilgti šovi ar Eiropas karsēju sporta čempioniem “RTU Cheer”, pašmāju zināmāko reperi OZOLU un DJ Foxy Mandy.