Fukšu “Kino” Nedēļa

UZMANĪBU: Visas nedēļas garumā tiks fotografēts, un bildes tiks publicētas sociālajos tīklos!!!

DESMITIE SATURIETIES!

NO 8.10 LĪDZ 12.10

Fukšu “Kino” nedēļa

Jau pirmdien sākas Madonas Pilsētas Vidusskolas Fukšu “KINO” Nedēļa. Fukšu nedēļa sāksies ar pirmo ģērbšanās tēmu: Vēsturiska Filma. Īsumā Fukšos pārģērbjas desmitās klases piecās visdažādās tēmās visas nedēļas garumā, bet pa vidu vienpadsmitās un divpadsmitās klases rīkos neaizmirstamus pārsteigumus un pārbaudījumus, kurus atcerēsies katrs skolēns tālākajā nākotnē, varbūt šīs atmiņas atgādinās “Zelta Gadus” skolas dzīvē, varbūt klasesbiedrus ar kuriem pavadīji šos gadus.

Īsumā DESMITIE SATURIETIES!!!

SKOLĒNU DOME NEATBILD PAR SEKĀM, KAS VARĒTU RASTIES NEIEVĒROJOT DIVPADSMITO NOTEIKUMUS!!!

ĢĒRBŠANĀS TĒMAS

Pirmdiena: VĒSTURISKĀ FILMA

Otrdiena: MULTFILMA

Trešdiena: ŠAUSMU FILMA

Ceturtdiena: SARKANAIS PAKLĀJS

Piektdiena: DETEKTĪVS

1)Pirmā diena aizvadīta: Vēstures Filma, ko var teikt, gandrīz visi skolēni piedalījās šajā tēma, bet daži izvairījās, bet neuztraucaties viņiem bija sagatavots SODS par to. Apzīmēšana, bet beigās visi desmitie devās garā, nogurdinošā gājienā pa gaiteni, Jūs noteikti jautāsiet, kā var būt nogurdinoši iet vienkārši pa gaiteni? Tas nebija vienkārs gājiens, bet gan Zosu Gājiens! Rīt jau MULTFILMA ar multfilmu varoņiem.

DESMITIE SATURIETIES!!!

2) Žēl, otrdiena beigusies… Šodien mēs iejutāmies multfilmu varoņos, daži bija supermeni, daži mario, bet citi pat minioni. Protams, divpadsmitās klas bija sagatavojušas jaunu pārbaudījumus. Šodien bija grupas darbs. Grupas darbs pietupties vienlaicīgi, bet iepriecināja, ka jau šodien bija apģērbušies vairāk skolēnu nekā pirmdien… Rīt jau ŠAUSMU FILMA, tiekamies rīt.

DESMITIE SATURIETIES

3) Trešdiena ir pagājusi! Domas? Domas pašas labākās, šodien visu dienu skolēni staigāja šausmu filmu tēlos, tas bija tik baismīgi, bet pēcpusdienā mūs pārsteidza ar negaidītu pārsteigumu… Pārsteigumu diemžēl nevaru atklāt, varbūt, kādu dienu uzzināsiet, bet rīt jau SARKANAIS PAKLĀJS un OSKARU PASNIEGŠANAS CEREMONIJA!!! Tiksimies jau rīt!!!

DESMITIE SATURIETIES

4)Rīt jau piektdiena, MPV Fukši ar lieliem soļiem tuvojas beigām. Šodien Sarkanajā Paklājā bija redzamas daudz jaunas zvaigznes priekš divpadsmitajiem. Pasākumā pasniedza Oskarus nominācijās “Gada Romantisma Filma”, “Gada Komēdijas” un vēl visdažādākās nominācijas, bet galvenais pasākumā bija ZVĒRASTS, bet pirmstam bija redzama pirmizrāde filmai “Laiviņa grimst” un mūzikls, abus priekšnesumus pasniedza desmitās klases, bet pēc pasākuma, BALLE. Balle, bet atcerieties rīt ir piektdiena un rīt ir jānāk uz skolu, bet desmitie atceraties vārdu- Detektīvi, jo tieši Fukšu 2018 tēma ir Detektīvi, neaizmirstat saģērbties.

DESMITIE SATURIETIES!!!