Skolēnu testēšanas kārtība, uzsākot jauno mācību gadu

main-pic

Sakarā ar Izglītības un zinātnes ministrijas grozījumiem noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, Madonas pilsētas vidusskolai ir piesaistīta MFD Laboratorijai Covid-19 testu veikšanai.

Covid-19 testa veikšana nepieciešama visiem, kuriem nav sadarbspējīga vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta. Sertifikāts jānosūta klašu audzinātājiem E-klasē.

Testēšana notiks Madonas Sporta centrā, Gaujas ielā 13, pēc grafika, ko paziņos klašu audzinātāji.

Ja izglītojamais kādu apstākļu dēļ nav bijis izglītības iestādē testēšanās dienā un izlaidis testa veikšanu, jānodod tests individuāli kādā no MFD Paraugu nodošanas punktiem, zvanot uz tālruņa numura numuru 8313.

Pirms skrīninga testa nodošanas jāievēro šāds nosacījums: 30 minūtes pirms testa nodošanas nelietot košļājamo gumiju, mutes atsvaidzinātājus, kakla tabletes, aerosolus inhalācijām, netīrīt zobus un nedzert kafiju, tēju, gāzētus dzērienus.

Izmeklējuma nosaukums – RT-PCR SARS-CoV-2 noteikšana siekalās (skrīninga tests).

Mājās izglītojamais kopā ar vecākiem iepazītas ar  Paraugu savākšanas procedūras pamācība-instrukcija. Video pamācība ŠEIT.

 

Tehnisku iemeslu dēļ 24.08.2021. testēšana nenotiks!