Nodarbības vecākiem „Atkarība no mobilajām ierīcēm un sociālajiem tīkliem”

Labdien, vecāki!

Bērnu un pusaudžu vecāki ir labi informēti par to, cik nopietnas ir smēķēšanas, alkohola un narkotiku izraisītās sekas. Taču par to, ka arī atkarība no mobilajām ierīcēm un sociālajiem tīkliem var būt tikpat bīstama, cilvēki bieži vien pat neaizdomājas.

Madonas pilsētas vidusskola, sadarbībā ar Madonas novada domi, izglītības programmu ietvaros organizē vecāku apmācību par mūsdienīgām metodēm un problēmu risinājumiem bērnu un pusaudžu audzināšanā.

Aicinām  1. -12. klašu skolēnu vecākus uz nodarbībām 2017. gada 1. novembrī no plkst. 16.00 -19.00 Madonas pilsētas vidusskolā Valdemāra bulvārī 6

Nodarbības vadīs psiholoģe, pusaudžu atkarību eksperte Inga Dreimane( lektore, kura vadīja lekciju 18. novembrī 5. – 12. kl. vecāku sapulcē)

Madonas pilsētas vidusskolas administrācija